Shanghai Munger Nonwoven CO., LTD

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shanghai Baige New Material CO.,LTD

Shanghai Baige New Material CO.,LTD

Shanghai Baige New Material CO.,LTD
Shanghai Baige New Material CO.,LTD
Shanghai Baige New Material CO.,LTD
Shanghai Baige New Material CO.,LTD
Shanghai Baige New Material CO.,LTD
1 2 3 4 5
Włóknina Spunlace Włóknina Włóknina Włóknina Włóknina

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : GUIZHI
Ilość pracowników : 20~50
Coroczne wyprzedaże : 20000000-800000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 50% - 60%
Shanghai Munger Bio-Tech CO., LTD jest jedną z największych baz produkcyjnych jednorazowych artykułów nietkanych w Chinach. Specjalizujemy się w produkcji włóknin i jednorazowych materiałów medycznych. Nasze produkty wykonane są z szerokiej gamy surowców i są wykorzystywane do produkcji tkaniny z kolcami, tkaniny antystatycznej oraz tkaniny SMS i SPS, o dobrych właściwościach wodoodpornych i nieprzepuszczalnych.

Nasza firma cały czas dąży do celu: „przede wszystkim jakość, reputacja, przede wszystkim konsumenci”. Opieramy się na silnych badaniach technologicznych i sile rozwoju oraz naukowych i dokładnych systemach zarządzania jakością. Zgodnie z profesjonalną, zaabsorbowaną i uważną teorią zarządzania dokładamy wszelkich starań, aby oferować klientom najbardziej satysfakcjonujące usługi.

Po latach rozwoju nasze produkty zostały zakwalifikowane do przejścia krajowego testu jakości produktu przez Biuro Zdrowia. Sprawiliśmy, że jakość produktu spełnia międzynarodowy standard. W ten sposób bardzo sprzyjaliśmy ekspansji rynków krajowych i zagranicznych. Nasze produkty znajdują dobrą sprzedaż w ponad dziesięciu krajach i regionach na całym świecie, takich jak Hongkong, Korea Południowa, Japonia, Meksyk, Indie, Turcja, Ameryka Północna i Europa. Mamy duży prestiż i publiczne uznanie wśród klientów z całego świata.

Nasze główne produkty:

1. Włóknina: włóknina Spunlace, włóknina Spunbond, włóknina SMS SMMS, tkanina melt-blown i włóknina igłowana

2. Jednorazowe nietkane wyroby medyczne: kombinezony, fartuchy chirurgiczne, fartuchy pacjenta, osobne kombinezony, kombinezony ekspozycyjne, maski medyczne, płaskie maski na twarz, maseczki na twarz, maski dziecięce, antypoślizgowe pokrowce na buty, pokrowce na buty SBPP, pokrowce na buty z PE, Czapki Bouffant, czapki lekarza, czapki pielęgniarki, okrągłe czapki, wkładki z gazy włókninowej, bandaż samoprzylepny Bandaże z gazy, bandaże gipsowe z Paryża, rękawiczki chirurgiczne, rękawice winylowe, rękawice do badania, waciki, waciki, waciki, ręczniki lecznicze, aseptyczne dziurawe ręczniki i zasłony

3. Artykuły jednorazowego użytku do codziennego użytku: maseczki na twarz, mokre chusteczki, dziecięce wycieraczki, ocieplacze SBPP, koszulki PE, fartuchy PE, kapcie, jednorazowe spodnie do bikini, wycieraczki do pomieszczeń czystych, ściereczki do wycierania, ściereczki z włókniny i torby na zakupy z włókniny.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Baige New Material CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Adam

Tel: 17701738419

Faks: 86-21-17701738419

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas